Ons team

We zijn een klein en hecht team dat intrinsiek gemotiveerd is om de circulaire bouweconomie te versnellen. We kennen  weinig hiërarchie en nemen gezamenlijk beslissingen. Iedereen helpt elkaar waar nodig. Maak kennis met alle C-creators:

Vacature: Marketing en communicatie medewerker

 

Wij zoeken een echte uitvoerder met creatieve ideeën om ons verhaal te vertellen. Ben jij degene die de ervaringen ophaalt om te delen met onze community van 250 partijen? 

Dan pas jij perfect bij deze duobaan bij Cirkelstad en C-creators! 

Mieke Oosterlee

Junior projectmanager

mieke@c-creators.org

Nadine Verhoeven

Marketing en communicatiemanager

nadine@c-creators.org

Monique Hoed

Officemanager

monique@c-creators.org

Jelle Buikema

Junior projectmanager

jelle@c-creators.org

Merel Stolker

Projectmanager

merel@c-creators.org

Vera van Maaren

Projectmanager

vera@c-creators.org

Fien Peters

Projectmanager en financieel manager

fien@c-creators.org

Wouter van Twillert

Directeur

wouter@c-creators.org